2017'den beri

Genesis Biyomedikal Hakkında

Genesis Biyomedikal olarak, tıp alanında ameliyatsız işlemlerde kullanılan rejeneratif ürünlerin üretimi alanında çalışmalar ve geliştirmeler yapıyoruz. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ortaklarımıza ulaştırıyor, vatandaşlarımızı mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Azimli ekibimiz, Ar-Ge laboratuvarlarımız, her geçen gün geliştirdiğimiz ürünleriniz, mutlu ortaklarımız ve yardım ettiğimiz binlerce hasta ile sektörde prestijimizi koruyor, Genesis adını global camiada da duyurma şansı yakalıyoruz.

Genesis Biyomedikal adı altında ortopedi, medikal estetik ve dermatoloji alanlarında dünyaya yeni değerler katıyor, çığır açan tedavilerde kilit rol oynuyoruz.

Misyonumuz

Ekibimizle birlikte bu yola adım attığımızda, her zaman güncel kalacağımıza ve yenilikleri yakından takip edeceğimize dair kendimize söz vermiştik. Çünkü, en iyi ve en etkili ürünler üretmenin, insanların hayatında bir etki bırakmanın yolunun her zaman değişimleri kovalamak olduğuna inanıyoruz.

Genesis Biyomedikal markası bünyesinde ise tüm bu amaçlarımıza tek tek ulaşmaya devam ediyoruz. Emsalleri arasından kolayca sıyrılan ve anında etki eden formüllerimiz sayesinde ortaklarımızla insanları direkt olarak mutlu edebiliyoruz. Bu sayede firmamızı kurduğumuz günden beri amaçladığımız görevimizi layıkıyla yerine getirebiliyoruz. Gelecekte de en etkili tedavi yöntemlerine uygun ürünler geliştireceğimize ve hızlı sonuçlarla kaliteli projelere imza atacağımıza kesinlikle emin olabilirsiniz.

Markamızın Hikayesi

Genesis Biyomedikal ekibi olarak, gelecekte tıp dünyasının merkezinde yer alacak ameliyatsız tedavi yöntemleri üzerinde projeler üretmek amacıyla bir araya geldik. Azimle, sevgiyle ve sabırla gece gündüz çalışarak ideallerimizi gerçekleştirmek uğruna pek çok şeyden vazgeçtik. Ama en sonunda oldukça başarılı sonuçlara imza atarak tıbbın pek çok alanında ismimizi duyurmayı başardık.
Bizler, insanların korkmadan, yara izi taşımadan ve oldukça kısa sürede sonuçlar elde etmesini dünyanın bir mucizesi ve doğanın bizlere bir hediyesi olarak görüyoruz. Ürettiğimiz ürünler ve yaptığımız araştırmalar da bu inancımızı kuvvetle destekliyor. Uzun emekler sonucu ürettiğimiz başarılı ürünleri gururla ülkemize ve dünyaya sunmak, ekip olarak yaşayabileceğimiz en büyük mutlulukların başında geliyor. Yıllar boyunca çalışarak bugünlere getirdiğimiz markamızı da sürekli ileriye götüreceğimize ve gönül verdiğimiz bu meslekten asla vazgeçmeyeceğimize olan inancımız tam.

2017’den
İtibaren

100000

Danışan

100

Doktor

7

Ürün